Oct 19, 2021

The International Fertility Alliance (IFA) představuje jedinečnou vědeckou studii.

The International Fertility Alliance (IFA) přichází s unikátní vědeckou studií. Oslovuje dárkyně, které chtějí darovat vajíčka. Studie, která je realizována s mezinárodní sítí partnerských klinik, shromažďuje jejich zkušenosti a myšlenky s cílem zlepšit proces darování a s ním související služby. Přemýšlíte o darování? Chcete se zúčastnit studie IFA a získat okamžitou odměnu 5 000 Kč? Pak čtěte dále!

Vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním
Málokdo může o dárcovství vajíček říci víc než sama dárkyně. Projít si procesem darování vajíček a pomoci tak jinému páru vytvořit jejich vlastní rodinu, to je bezesporu projev obrovské laskavosti. Napadlo vás ale někdy, že i vaše zkušenosti jako takové jsou velmi cenné? Ať už jste se již stala dárkyní nebo dárcovství vajíček zvažujete, chceme slyšet, co se vám honí hlavou! Jedním z našich cílů jako partnera klinik IVF je vytvořit návody a standardy, které zlepší pohodlí a služby pro všechny dárkyně. A v tom nám můžete pomoci. Na co by se měli kliničtí lékaři více zaměřit? Je něco, čemu v procesu dárcovství nerozumíte? A čeho si nejvíce ceníte?

Jak vypadá dotazník?
Pro účely studie IFA jsme vytvořili jednoduchý dotazník, který velmi snadno vyplníte. Je to online formulář, ke kterému máte přístup z pohodlí vašeho domova a jeho vyplnění vám zabere jen pár minut času. Dotazník je anonymní, proto se nemusíte bát odpovídat zcela upřímně. Ptáme se v něm na několik otázek o vás a vašem životě, abychom lépe porozuměli vaší motivaci a přístupu k dárcovství. Zajímá nás, co si o darování vajíček myslíte, máte-li všechny potřebné informace a dobře rozumíte každému kroku jeho procesu. Díky těmto informacím můžeme zkušenost s darováním vajíček ještě vylepšit a vytvořit z ní příjemný zážitek pro všechny budoucí dárkyně.

Chcete se podělit o své zkušenosti či názory na darování vajíček a získat odměnu 5 000 Kč? Vyplňte kontaktní formulář přímo zde: